Daredevil Omnibus - kniha třetí: Brian Michael Bendis; Alex Maleev

Skladem
Kód: 9788074610998
Značka: BB/art
690 Kč –56 % 299 Kč
Kategorie: Daredevil
Hmotnost: 1 kg
Autor: Alex Maleev, Brian M. Bendis
Formát: 160 x 236 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 264
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2012
Vazba: vázaná
EAN: 9788074610998
Daredevil Omnibus - kniha třetí: Brian Michael Bendis; Alex Maleev
Akce
690 Kč –56 %
Tohle jsou nová pravidla Hell’s Kitchen.
V letech 1979 až 1983 předváděl Frank Miller na stránkách Daredevila hotová kouzla, zcela tohoto komiksového hrdinu předefinoval a zanechal po sobě odkaz, který neměl nikdo šanci překonat.
A potom přišel Brian Michael Bendis.
Bendis byl ve světě mainstreamového komiksu drzým nováčkem, který nadchl vybíravé fanoušky hity, jako byli Sam & Twitch a Torso & Powers. Vnesl do Daredevilových dobrodružství nádech pulp fiction a rovným dílem věnoval pozornost oběma osobnostem: Mattu Murdockovi i Daredevilovi. Zkrátka nepřišel ani onen jedinečný svět, který se Daredevilovi stal domovem: jeho čtvrť, ulice potřísněné jeho krví – Hell’s Kitchen. Brianu Michaelu Bendisovi a Alexi Maleevovi se v tomto třetím díle podařilo mistrně vygradovat dramatickou zápletku Daredevila. Znovu tak potvrdili pověst daredevilovských vizionářů srovnatelných s legendární dvojicí Frank Miller – Klaus Janson. A to nebylo po desítkách let daredevilovských příběhů vůbec nic jednoduchého.

Bendis s Maleevem nás tentokrát zavedou do „zlatého věku“, do éry Kingpina před Kingpinem. Alexandera Bonta nedávno propustili z vězení a touží po jediném – získat zpět svůj trůn. A protože je Kingpin po smrti a Bonta pohání neukojitelná touha pomstít se Daredevilovi, klidně by ho mohl získat!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu