Marco Polo 2: Na dvoře velkého chána

Skladem
Kód: 9788075089236
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Christian Clot, Fabio Bono, Didier Convard
Formát: 222 x 306 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 56
Rok vydání: 2023
Vazba: vázaná
EAN: 9788075089236
Marco polo 2
299 Kč –10 %

Vstupte do světa dobrodružství s komiksem Marco Polo - Na dvoře velkého chána! Tato neobyčejná kniha vás zavede do doby, kdy mladý Marco Polo a jeho příbuzní strávili sedmnáct let na dvoře mongolského velkého chána Kublaje. Na základě Polových zápisků a autentických pramenů vám přinášíme jeho osobní pohled na události, které formovaly jeho osud.

Sledujte Marcovy kroky, jak vstupuje do srdce Mongolské říše, kde ho čekají nejen nebezpečí, ale i vzrušující setkání s exotickými kulturami. Prožijte s ním jeho cestu zpět do rodných Benátek, která trvala více než čtyři roky. Tento komiks vám odhalí kus dávné historie, který zůstává plný záhad a nevysvětlitelných otázek.

Pomocí knihy můžete vkročit do světa dobrodružství, tajemství a odvahy, kterými byl Marco Polo tak známý. Připravte se na nezapomenutelný komiksový zážitek, který vám otevře dveře do minulosti a umožní vám prožít epický příběh cestovatele, jehož odkaz trvá dodnes.

Kdyby nebylo objevitelů, mapy světa by dnes vypadaly úplně jinak. Ale co o těchto mužích a ženách, kteří předešli svou dobu, vlastně víme? Popravdě řečeno si toho historie zapamatovala jen málo. S řadou EXPLORA se stanete členy výprav těchto fascinujících osobností, které byly odhodlané překonat všechny myslitelné překážky s jedním cílem: splnit si své sny…a vlastně i ty naše!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu