Práce v CP

Comics Point otevírá další volné pozice pro své pobočky v Praze.

Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho týmu na pozici:
Prodejce (zástupce vedoucího) na HPP

Náplň práce:
- zodpovědnost za chod obchodu,
- prodej zboží a podpora zákazníkům,
- objednávání a příjem zboží,
- péče o obchod - doplňování a aranžování zboží, udržování čistoty,
- spoluvytváření firemní image,
- tvorba faktur a statistik

Požadavky na uchazeče:
- praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky,
- zkušenost s prodejem podmínkou,
- znalost prodávaného zboží, orientace v komiksu, filmu apod.,
- dokončené SŠ vzdělání,
- angličtina slovem a písmem na výborné úrovni,
- další cizí jazyk výhodou,
- pracovitost, časová flexibilita, loajalita, slušné vystupování a příjemný vzhled,
- ochota učit se novým věcem,
- aktivní uživatel Internetu, MS Office

Nabízíme:
- zajímavou práci v největší komiksové síti v ČR,
- smlouva na dobu neurčitou,
- možnost pracovního růstu,
- platové ohodnocení odpovídající dané pozici,
- firemní benefity,
- práce v příjemném mladém kolektivu.

Doplňující informace:
- pracovní doba dle otevírací doby dané pobočky, na kterou budete zvoleni,
- nástup leden 2016.

V případě zájmu zasílejte své životopisy s AKTUÁLNÍ fotografií a motivačním dopisem na prace@comicspoint.cz nejpozději do 30. listopadu 2015.