Liga spravedlnosti (Znovuzrození hrdinů DC) 07 - Ztracená spravedlnost

Skladem
Kód: 9788074499906
Značka: Crew
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Liga spravedlnosti
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Christopher Priest
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 128
Pořadí vydání: první
Rok vydání: 2021
Vazba: brožovaná
EAN: 9788074499906
Liga spravedlnosti (Znovuzrození hrdinů DC) 07 - Ztracená spravedlnost
299 Kč –10 %

HNĚV RUDÉHO LVA! Největší fanoušek Ligy se stal zároveň její největší hrozbou. Využívá tajemství členů týmu proti nim – a to vše ve snaze přimět je soustředit se opět na to, co je opravdu důležité. Aby dosáhl svých zvrácených cílů, poškodí dokonce Strážní věž a doslova tak srazí Ligu spravedlnosti zpátky na Zem! Zničená základna dopadne do Afriky a boj o právo na její trosky vyvolá humanitární krizi. Rudý lev, vládce sužované země, si najal bezskrupulózního padoucha Deathstroka, aby zasáhl v jeho prospěch, a tým superhrdinů je nyní tím jediným, co stojí v cestě masakru...

V této knize se uzavírá příběh první Ligy spravedlnosti vytvořené v rámci Znovuzrození hrdinů DC. Akce se zde střída s lidskou stránkou důsledků – členové týmu jsou totiž nuceni vypořádat se s problémy, které nelze řešit superschopnostmi.

Obsahuje sešity Liga spravedlnosti č. 39–43 z pera Christophera Priesta (DEATHSTROKE), scenáristy nominovaného na Eisnerovu cenu, jemuž jako kreslíři sekundují Pete Woods (ROBIN), Ian Churchill (TEEN TITANS) a Philippe Briones (AQUAMAN).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu