Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 03 - Vypálit do základů (brož.)

Skladem
Kód: 9788075951786
Značka: BB/art
299 Kč –10 % 269 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: John Romita jr., Eddy Barrows
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 160
Rok vydání: 2019
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075951786
Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 03 - Vypálit do základů (brož.)
299 Kč –10 %
Hluboko uvnitř světa hoří skrytý plamen – pekelná výheň spalující nenávisti a touhy po pomstě, která pohltí vše, čeho se dotkne. Během krize vzniklé po souboji Sebevražedného oddílu s Ligou spravedlnosti se tohoto plamene zmocnil jeden z největších nepřátel Amandy Wallerové a nyní jej hodlá použít ke zničení všeho, co je jí drahé – počínaje její domovskou základnou, věznicí Belle Reve.
Sebevražedný oddíl se ocitá v jedné z nejnebezpečnějších situací, jaké kdy zažil, a celý tým podstoupí zatěžkávací zkoušku bojem. Bude muset prokázat nejen soudržnost, ale i schopnost udržet své superpadoušské kolegy za mřížemi. Jakmile se však naskytne možnost uniknout Wallerové zpod kontroly, jeden z členů oddílu svou šanci využije, obrátí se k týmu zády… a během své zrady neváhá prolévat krev.
Dokáže rozlícená Harley Quinn zrádce odhalit (a navíc i zlikvidovat strůjce probíhající vzpoury), dřív než bude Operační skupina X doslova a definitivně ukončena?
 
SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL 3: VYPÁLIT DO ZÁKLADŮ navazuje na výbušné události ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC, stvořil ji uznávaný scenárista ROB WILLIAMS společně s hvězdnými kreslíři JOHNEM ROMITOU JR. a EDDYM BARROWSEM a obsahuje také bonusový příběh, ve kterém vás do světa mezinárodních politických intrik zavedou legendární autor SEBEVRAŽEDNÉHO ODDÍLU JOHN OSTRANDER a kreslíř GUS VAZQUEZ! Obsahuje komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 11–15 a SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL SPECIÁL: VÁLEČNÉ ZLOČINY č. 1.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu