Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 07 - Vymýtit zlo

Skladem
Kód: 9788075955876
Značka: BB/art
499 Kč –10 % 449 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Rob Williams, Si Spurrier
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 192
Rok vydání: 2022
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075955876
Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 07 - Vymýtit zlo
499 Kč –10 %

Amerika je pod útokem. A Amerika se bude bránit. Otázkou je, co je horší pro nejprohnilejší obrannou linii Ameriky – pro Operační skupinu X alias Sebevražedný oddíl!

Nejprve zamoří jeden z nejoblíbenějších zábavních parků v zemi roj mimozemských hmyzáků se zálibou ve vysávání mozků. Amanda Wallerová musí tuto invazi zastavit, a tak posílá Harley Quinn, Deadshota, Captaina Boomeranga a Killer Croka, tým nejdrsnějších kriminálníků z Věznice Belle Reve… a k tomu jednoho chudáčka jménem Juan. Jaké tajemství skrývá tento pytel neštěstí? A proč je jedinou věcí, která stojí mezi Sebevražedným oddílem a ničivou katastrofou?

Poté vláda Spojených států odhalí svůj nejnovější plán jak zařídit, aby byla Amerika zase bezpečná. Přichází Zeď, supervoják pod vedením veterána Operační skupiny X Ricka Flaga, který je natolik silný, že by porazil jakéhokoliv člena Sebevražedného oddílu. V ten nejhorší možný čas se ale vrací superkyberteroristka Hack s úmyslem zveřejnit všechna pečlivě ukrytá tajemství Amandy Wallerové.

Nyní musí Harley Quinn a její společníci bojovat za ochranu tajemství Oddílu… a zachránit Washington před vlasteneckým metačlověkem o síle atomové bomby!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu