Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 08 - Přiškrcení

Skladem
Kód: 9788075956019
Značka: BB/art
649 Kč –10 % 584 Kč
Kategorie: Komiksy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Cullen Bunn, Rob Williams, Hugo Petrus, Philippe Briones, German Peralta, Will Conrad, Diogenes Neves, José Luís, Eduardo Pansica, Ronan Cliquet de Oliveira, Brent Schoonover
Formát: 168 x 258 mm
Jazyk: čeština
Počet stran: 256
Rok vydání: 2022
Vazba: brožovaná
Nakladatel: BB/art
EAN: 9788075956019
Sebevražedný oddíl (Znovuzrození hrdinů DC) 08 - Přiškrcení
649 Kč –10 %

Batman. Nejspíš už jste o něm slyšeli. Oblíká se jako netopýr. Nenávidí zločince. Nenávidí střelné zbraně.

A pak je tu Deadshot, nejpřesnější a nejnebezpečnější nájemný vrah na světě. Miluje střelné zbraně. V podstatě je střelnou zbraní.

Tak proč se Batman vloupal do vězení Belle Reve a Amandě Wallerové přímo před nosem Deadshota osvobodil, aby se pak na ně sesypal celý Sebevražedný oddíl?

No, Deadshotovu nezletilou dceru totiž unesl ještěří kult smrti Kobra, který ji chce přeměnit ve svého nového vůdce a tím se jejímu otci ďábelsky pomstít. A pokud ji má Batman zachránit, musí to být s Deadshotovou pomocí… pokud tedy slavný nájemný vrah bude souhlasit s tím, že během jejich spolupráce nikoho nezabije.

Samozřejmě zabíjení je jaksi Deadshotova libůstka. A pak je tu takový menší problém s tím, že zatímco Batman jde po Kobře, po Batmanovi zatím jde Sebevražedný oddíl a jejich nový velitel Captain Cold.

Když se všichni setkají a kulky a ledové paprsky začnou lítat, bude Deadshot schopný stát se hrdinou, kterým by podle Batmana měl být, aby zachránil svou dceru? Nebo Batman skončí v Sebevražedném oddílu s bombou v mozku?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu